Stelažai el. parduotuvių savininkams

stelazaiGalvojate kaip maksimaliai išnaudoti prekybinio sandėlio vietą? Tam jums bus būtini specialūs sandėliavimo stelažai, ant kurių bus dedami visi daiktai. Prekybininkai sandėliavimui dažniausiai renkasi specialius aliuminio stelažus, nes jie yra tvirčiausi, jų paviršius itin lengvai valomas, o svarbiausia – jų kaina nėra didelė. Taipogi prekybininkai šiuos stelažus renkasi ir todėl, kad jie yra universalūs. Juos galima surinkti ir išrinkti vos per kelias minutes. Šiuos stelažus siūloma rinktis kiekvienam, kuris planuoja vykdyti prekybos veiklą. Tokie stelažai tinka ne tik prekių sandėliavimu, bet ir prekybinėse patalpose, kur turi būti dedamos visos prekės.

Įprastai daugelis prekybininkų šiuos stelažus perka jau ne iš tradicinių prekybos centrų, o iš elektroninių parduotuvių. Jose šį inventorių galima įsigyti pigiausiai. Be kita ko reikia žinoti tai, kad šiuos stelažus paprasta transportuoti – jie yra labai lengvi ir nesunkiai išardomi, jie neužima daug ploto. Juos galima nesunkiai perstumdyti, nes dauguma tokių stelažų yra statomi ant specialių ratukų. Internetu šiuos stelažus jūs galite rinktis pagal norimą specifikaciją. Žinoma, tokio inventoriaus neturėtumėte pirkti iš nežinomų asmenų ar nepatikimų el. parduotuvių.

Nusprendusiems šiuos stelažus užsisakyti iš el. parduotuvių reikėtų žvilgtelėti ne tik į kainas, bet ir pasirinkto inventoriaus ypatumus, pristatymo galimybes. Ne paslaptis, kad kuo daugiau lentynų turės vieno stelažo komplektas, tuo jis bus sunkesnis. Dėl didesnio svorio gali būti taikomas ir nemažas pristatymo mokestis. Jo jūs išsigąsti neturėtumėte. Dažniausiai pasitaikanti praktika yra tokia, kad el. parduotuvių savininkai apmoka visas pristatymo išlaidas, jeigu pirkėjas pasiekia tam tikrą sumą. Kadangi tie stelažai kainuoja ne kelis eurus, tai didelė tikimybė, kad pristatymo mokesčio jums mokėti nereikės. Tai liečia ir tuos atvejus, jeigu užsisakomi keli stelažų komplektai.

Šiuos sandėliavimo ar prekybinius stelažus siūloma pirkti iš tokių el. parduotuvių, kurios siūlo pakavimo medžiagų priemones bei medžiagas. Ypač tai akcentuojama užsiimantiems el. prekyba. Tokiose vietose jūs galite rasti ir reikalingą sandėliavimo inventorių, ir būtinas pakavimo medžiagas bei visas kitas priemones, kurios bus reikalingos prekybos veikloje.