SEO paslaugos

seoGalvojate pas ką SEO paslaugos atliekamos kokybiškiausiai? Jums pirmiau derėtų bent jau pasidomėti kaip vyksta visas optimizacijos procesas, nes nustebsite sužinoję, kad daugelis SEO specialistų naudoja neleistiną metodiką svetainių kėlimui paieškos sistemose. Geriausia būtų ieškoti atsiliepimų internete, nes tik jie padeda lengviau apsispręsti į ką verta kreiptis, o į ką ne. Ypač svarbu žinoti, kad SEO paslaugos nėra atliekamos per dieną ar kelias – tai ilgalaikis procesas, kuris gali pareikalauti net ir kelių mėnesių ar metų. Tai dažniausiai lemia konkurencija – kuo ji didesnė, tuo darbai juda sparčiau ir rezultatai matomi greičiau, bet esant aukštai konkurencijai, gali tekti apsišarvuoti kantrybe – rezultatai matysis nebent po kelių mėnesių ar metų, jeigu visi optimizacijos darai bus atliekami kokybiškai.

Šias paslaugas teikia tiek privatūs žmonės, dirbantys pagal individualios veiklos pažymą, tiek ir įmonės. Skirtumas tas, kad įmonės ima didesnius atlygius t.y. jų paslaugos yra daug brangesnės. Bet, kreipdamiesi į privačius specialistus, negalvokite, kad užteks vos kelių dešimčių eurų – jie taip pat ima atitinkamus užmokesčius už atliktus darbus. Geriausia būtų rinktis tą paslaugų teikėją kuris turi geriausią reputaciją. Ypač svarbu paminėti, kad būtina ieškoti internetinių atsiliepimų – pagal juos galima nuspręsti daug ką.

SEO optimizacijos darbai pradedami po sutarties pasirašymo, bet turėkite galvoje, kad kiti paslaugų tiekėjai net nesiūlo jokių sutarčių. Tai reiškia, kad užtenka kažkokio žodinio ar rašytinio susitarimo ir darbai pradeda judėti. Pavyzdžiui, kai kurie SEO specialistai tiesiog visas detales aptaria el. paštu ir apmokėjimas vyksta bankiniu pavedimu. Tokie susitarimai, kurie registruojami ryšio priemonėmis, yra puikus įrodymas teisme, jeigu kils kažkokių ginčių dėl netinkamai vykdomų susitarimų.

Kas liečia sutarties sudarymą, tai ji dažniausiai pasirašoma dirbant su įmonėmis. Jos sutartyje nurodo atsiskaitymo terminus, sąlygas, o taip pat nurodo ką gauna klientas. Sutartyse neretai aptariamos sąlygos ir dėl pozicijų palaikymo – ten nurodoma ar naudojamasi pozicijų palaikymo paslauga ar ne. Sutartyje nurodoma dažniausiai ir pinigų grąžinimo garantija t.y. nurodoma kokiais atvejais įmonė grąžins pinigus.