Prekių importo veikla: kaip ją palengvinti

Pradėję prekių importo veiklą jūs kasdien susiduriate su pačiais įvairiausiais iššūkiais, kurie atima nemažai jūsų laiko ir reikalauja pakankamai didelių pastangų. Be to, tai kelia jums didelį stresą, todėl kai kurie procesai nevyksta taip, kaip norėtumėte. Visa tai yra pakankamai dažna importo veikla užsiimančių įmonių kasdienybė. Todėl jei jūs norite, kad viskas eitųsi bent šiek tiek sklandžiau, neturėtumėte pamiršti apie galimybę kai kuriuos darbus patikėti atitinkamų sričių profesionalams.

Pavyzdžiui, jei iki šiol visas muitinės deklaracijas pildydavo jūsų samdomi vežėjai, greičiausiai susidurdavote su daugybe klaidų, dėl kurių jūsų kroviniai būdavo užlaikomi. Tokiu atveju jūs galite kreiptis į muitinės tarpininkus, kurie labai profesionaliai pasirūpintų visomis būtinomis muitinės procedūromis. Kadangi muitinės tarpininkai dirba visoje Lietuvoje, jums tikrai neturėtų būti sudėtinga atrasti arčiausiai jūsų veikiančius šios srities specialistus. Be to, jų paslaugos yra labai populiarios, todėl rinkoje jau yra spėjusi susiformuoti ir pakankamai didelė skirtingų muitinės tarpininkų pasiūla.

Visa tai leistų jums daug lengviau judėti pirmyn, nes nuo savo pečių nusimestumėte pakankamai didelę naštą ir galėtumėte susitelkti į kitus jūsų verslui svarbius dalykus. Ką jau kalbėti apie tai, kad visuomet žinosite, jog visos muitinės procedūros yra įgyvendinamos tinkamai, kokybiškai, sklandžiai ir vadovaujantis visais įstatymais. Taigi, jei paskliausite muitinės tarpininkų paslaugomis, akimirksniu savo verslą perskelsite į aukštesnį lygmenį.

Taip pat svarbu, kad jūs išspręstumėte ir visas logistines problemas, su kuriomis iki šiol susidurdavote. Jei visu tuo rūpinotės patys, turite suprasti, kad ilgai taip dirbti negalėsite. Su kiekviena diena darbų, kuriuos turėsite atlikti, vis daugės, todėl būtų išmintinga kaip įmanoma anksčiau pasamdyti darbuotojus, kurie būtų atsakingi už konkrečius logistinius sprendimus. Tai jums leistų užtikrinti, jog visi procesai būtų sklandūs ir kokybiški.

Ir vėlgi, tai tikrai nėra vieninteliai klausimai, kuriuos jums gali tekti išspręsti, kai vykdote prekių importo veiklą. Todėl pasistenkite atidžiai apgalvoti savo veiksmų planą ir pradėkite jo sistemingą įgyvendinimą.