Paskolos ir kreditai

creditaiNorintys pasinaudoti pigiausia paskola dabar gali kiek nurimti – Lietuvoje daugėja įvairiausių bendrovių, kurios siūlo itin naudingas akcijas, leidžiančias vartotojams sutaupyti pinigų neskiriant nei cento palūkanų mokėjimui. Dabar yra gana daug pasiūlymų, kurie leidžia skolintis nemokamai, bet vis dėlto kreditoriai pabrėžia, kad nereikėtų pamiršti, jog paskolos gali būti suteikiamos tik atsakingiems asmenims. To paties atsakingumo iš kreditorių reikalauja ir priežiūros institucijos, todėl visos paskolos gali būti suteikiamos tik tuo atveju, jeigu paraišką pateikęs asmuo yra pripažintas mokiu asmeniu.

Jokiu būdu nereikėtų bandyti skolintis iš greitųjų kreditų įmonių esant jau nemažiems įsiskolinimams. Tai reiškia, kad paskolos nederėtų imti su siekiu padengi kitus įsiskolinimus. Matote, kredito istorijoje paskolų teikėjai mato jūsų visas pradelstas mokėjimų dienas, todėl net ir viena diena gali būti priežastimi duoti neigiamą atsakymą dėl kreditavimo. Jeigu jūsų finansinė padėtis yra sunki, siūloma rinktis kitus metodus – tolimesnis skolinimas negali vykti.

Esant prasiskolinimui, labai svarbu pabrėžti, kad kiekvienas klientas gali visus reikalus spręsti be teismų. Yra nemažai asociacijų, kurios padeda spręsti konfliktus tarp kredito teikėjų ir klientų. Jeigu jums sunku grąžinti skolą laiku, tarkitės, kad jums būtų sumažinamos paskolos įmokos bei prailginamas terminas. Tada galbūt jums lengviau būtų mokėti mažesnes įmokas. Taip pat siūloma nevengti kontaktuoti su kredito teikėjais, nes jeigu jiems nieko neatsakysite ir vengsite derybų, jie patys nuspręs kreiptis į skolų išieškojimo bendroves, o tada, patikėkite, jums bus dar daugiau problemų.

Visi creditai internetu gali būti suteikiami itin geromis sąlygomis, bet neskubėkite rinktis tų kredito teikėjų, kurie reklamuojasi skelbimų portaluose. Jums reikia rinktis tik žinomas ir legalia veikla užsiimančias įmones, kurias galite rasti vartojimo kredito teikėjų sąraše. Tą sąrašą tvirtina Lietuvos banko priežiūros tarnybos, tad tik tame sąraše esantys kredito teikėjai gali pasiūlyti saugias paslaugas be jokių apgavysčių. Kreditus internetu reikėtų imti tik paskaičiuojant galimas mokėti įmokas – nerizikuokite ir neimkite paskolos su didesne suma nei iš tiesų jums reikia, nes kitaip galite patirti nemenkų nuostolių.