Kiek kainuoja parduodami naujos statybos butai Vilniuje?

Būtent tokie būstai yra patraukliausi naujakuriams sostinėje. Kadangi į senesnės statybos namus keltis nori tikrai nedaugelis. Ir dažnu atveju tik dėl finansinių sumetimų. Aišku, šioje vietoje galima būtų išskirti senamiestį bei kitus prestižinius rajonus. Kur naujų būstų pasiūla nėra tokia didelė ir tuomet tenka ieškoti alternatyvų. Nors kartais gali atrodyti, jog naujai pastatytame name galės apsigyventi tikrai ne kiekvienas. Tačiau iš tikrųjų ten butai nėra daug brangesni, negu senesnės statybos namuose. Kas neretai būna staigmena, kadangi daugelis įsivaizduoja visiškai kitokią situaciją. Aišku, viskas labai priklauso tiek nuo pačio būsto, tiek ir nuo jo savybių, vietos bei kitų detalių.

Ne tik vieta gyventi, bet ir investicija

Būtent tokia tendencija paskutiniu metu ryškėja. Kadangi nemaža dalis nekilnojamojo turto sostinėje nuperkami ne ieškant naujų namų, bet paprasčiausiai norint investuoti. Pirmiausia, tai gali padėti apsaugoti pinigus nuo infliacijos. Kuri šiuo metu gana didelė, o tuo tarpu nekilnojamas turtas tik auginasi savo vertę. Ir tikrai nėra ženklų, kad ji galėtų greitai kristi. Todėl natūralu, kad tokius pirkėjus vilioja ir parduodami naujos statybos butai Vilniuje. Kurie gali tapti ne tik investicija, bet ir garantuoti pasyvias pajamas. Tą labai nesunkiai galima gauti išnuomojus būstą. Ir būtent nauji butai yra paklausiausi tarp tų, kurie ieško laikinų namų.

Kodėl neverta delsti?

Visuomet gali atrodyti, jog dabar kainos pakankamai didelės. Tačiau pažiūrėjus atgal, dažnu atveju pamatysime, jog jos tik kyla. Ir kažkokio ženklaus kritimo tikrai nebus. Tuo labiau, kad parduodami naujos statybos butai Vilniuje neretai sulaukia savo pirkėjų dar tik pradėjus vystyti projektą. O tai reiškia, kad bėgant laikui mažėja ir jų paklausa. Todėl ne atsitiktinai yra sakoma, jog geriausias laikas pirkti būstą yra dabar. Ypač, jeigu ieškote namų ne investicijai, o sau. Kadangi kažkur gyventi vis tiek reikia. O nuomos išlaidos tėra paprasčiausias nuostolis, kuris galėtų būti tiesiogiai panaudojamas nuosavo būsto paskolai padengti.