Kaip tesėti naujametinį pažadą sportuoti?

Fotoepiliatoriai

Naujieji metai yra tas metas, kai mes visi norime pasiduoti džiaugsmui, esame įsitikinę, kad ateinantys metais mums atneš daug gerų permainų, karjeros aukštumų ir panašių pokyčių. Dažnas iš mūsų išsikeliame sau didelius tikslus ir duodame naujametinius pažadus. Vieniems tie pažadai yra susiję su darbu, kitiems su laisvalaikiu, tačiau dažniausiai duodami pažadai yra susiję su sportu, sveikata ir sveika gyvensena.

Toks pasirinkimas yra visiškai natūralus, nes po didžiųjų žiemos švenčių, kūčių, kalėdų ir naujųjų metų dažniausiai priaugame šiek tiek svorio, tad noras pasportuoti, numesti priaugtus kilogramus bei tapti gražesniems yra visiškai suprantamas. Tačiau ką daryti, kad visa tai neliktu tuščiais pažadais?

Visų pirma, jei jau sugalvojote savo naujųjų metų tikslą, tuomet paskelbkite jį visiems savo draugams ir artimiesiems, taip užsitikrinsite jų paramą, o taip pat ir save motyvuoti bus lengviau, jei žinosite, kad ir kitiems tai viešai deklaravote. Jei pasirinkote sportuoti, tuomet nepagailėkite laiko bei pinigų ir nors vieną kartą nueikite į sporto salę padirbėti su profesionaliu treneriu, jis jums sudarys programą, kad pasiektumėte būtent tokių rezultatų, kokių norite. Na pavyzdžiui, jei esate moteris ir norite, kad nuo kojų ir pilvuko nukristų riebalai, tuomet galite rinktis sportuoti namuose arba eiti į sporto klubą. Bet, kad ir kurį iš šių variantų pasirinksite, vis tiek rezultatą pasieksite greičiau, jei prieš tai pasikonsultuosite su profesionaliu treneriu, jis gali ne tik jums sudaryti sportavimo programą, bet taip pat ir subalansuoti jūsų dietą, o tai norint įgauti gerą sportinę formą yra ypač svarbu.

Jei pasirinkote sportuoti namie, tuomet vienas svarbiausių dalykų yra disciplina, nes labai lengvai į suplanuotą pabėgiojimą numoti ranka, jei užėjo tingumo momentas ar tiesiog už lango prastas oras. Būtent todėl, stenkitės niekada nepraleisti suplanuotų treniruočių. Tačiau, jei jau taip nutiko, kad praleidote vieną ar net dvi treniruotes, tai nereiškia, kad jums nepavyko ir metas viską mesti, tai tiesiog reiškia, kad reikia nesustoti ir kitos treniruotės metu sportuoti su dvigubu užsidegimu.

Žinoma, nereikia pamiršti ir to, kad pažadas tapti, kurio tikslas yra tapti sveikesniu ir gražesniu negali apsieiti ir be grynais kosmetinių procedūrų. Na pavyzdžiui, jei jūs norėjote sulieknėti iki vasaros sezono, kad paplūdimyje puikiai atrodytumėt su maudymosi kostiumėliu, tuomet jums nepakanka vien tik numesti svorio, reikia pasirūpinti ir estetine savo išvaizda. Paprasčiausias pavyzdys būtų kojos – visi žinome, kad mūsų kultūroje yra priimtina, kad moterų kojos būtų nuskustos ir glotnios, todėl prieš vasarą reikia pasirūpinti ir tuo. Lengviausias būdas tai pasiekti yra fotoepiliatoriai. Žinoma, pašalinti plaukus nuo kojų įmanoma daugybe įvairių būdų, tačiau skutantis ar epiliuojantis kojas su paprastu epiliatoriumi oda gali būti sudirginta, depiliavimas vašku yra skausminga procedūra, lygiai taip pat ir plaukų šalinimas lazeriu. Tuo tarpu fotoepiliavimas yra neskausmingas ir pasiekia norimus rezultatus.

Tai tik vienas pavyzdys iš daugelio, ką reikia padaryti, norint pasiekit stulbinamai gražią išvaizdą, tačiau jis puikiai iliustruoja, kad tam, jog naujametiniai pažadai virstų realybe, vien gerų norų nepakanka. Siekiant užsibrėžtų tikslų reikia įdėti nemažai pastangų. Tačiau, niekuomet nenuleiskite rankų, nes jūs konkretų pažadą sau davėte ne veltui, jums tai yra svarbu, o tai reiškia, kad pasiektas rezultatas jus nudžiugins visapusiškai. Jūs džiaugsitės ir pačiu rezultatu, o taip pat ir tuo, kad sugebėjote prisiversti ir pasiekti išsikeltą tikslą.