Geriausios depiliacijos priemonės

Depiliacijai kartais teka paskirti kur kas daugiau laiko nei buvo numatyta, taigi, tenka ieškoti tokių galimybių, kurios visa tai padėtų atlikti greičiau. Gali būti pasirenkamas plaukelių šalinimas epiliatoriumi, vašku, lazeriu, taip pat gali būti pasirenkama fotoepiliacija (https://www.hairfree.lv/ru) ar plaukelių skutimas. Kai įvertinsite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, apsispręsti, koks depiliacijos tipas galėtų būti geriausiu pasirinkimu, galėsite daug paprasčiau. Taigi, kokias depiliacijos priemones rinktis tada, kai baiminamasi dėl galimo skausmo, įaugusių plaukelių, ir t.t.?

Neskausminga procedūra

HairfreeNeretais atvejais yra tikimasi, kad plaukelių šalinimas bus neskausmingas. Tokiu atveju nepasiteisins plaukų šalinimas vašku ar epiliatoriumi, tačiau puikia pasirinkimo galimybe gali būti plaukelių skutimas, fotoepiliacija, šalinimas lazeriu arba depiliaciniais kremais. Visais šiais atvejais tikrai bus galima išvengti skausmo atliekamos procedūros metu, taigi, galėsite nesibaiminti, kad depiliacija pareikalaus tinkamo nusiteikimo. Kartais gali pasiteisinti ir plaukelių šalinimas epiliatoriumi – tokiu atveju gali būti pasirenkami tokie įrenginiai, kurie turi šaldymo funkciją.

Jokių įaugusių plaukelių

Įaugusiais plaukeliais dažniausiai skundžiamasi tada, jei yra pasirenkami skutimosi peiliukai arba epiliatoriai. To tikrai bus galima išvengti, jei pasirinksite kitas plaukelių šalinimo priemones. Puikiai tiks fotoepiliacija, plaukelių šalinimas lazeriu, vašku arba depiliaciniais kremais. Tuo atveju, jei vis dėlto pasirinksite skutimosi peiliukus arba epiliatorių, bus svarbu pasirūpinti odos šveitimu, kurį reikėtų atlikti kelis kartus per savaitę.

Greitai ir efektyviai atliekamas plaukelių šalinimas

Ne visada turima pakankamai laiko atlikti depiliaciją, todėl svarbiu kriterijumi tampa ir tai, kaip greitai gali būti atliekama ši procedūra. Tuo atveju, jei norite, kad rezultatas išliktų kuo ilgesnį laiką, svarbu pasirinkti tokias priemones, kurios padėtų pašalinti ne tik plauko paviršių, bet taip pat ir jo svogūnėlį. Taigi, tokiu atveju tinka visos išvardintos plaukų šalinimo priemonės, išskyrus skutimą. Deja, tuo atveju, jei plaukelių šalinimui yra pasirenkami skutimosi peiliukai, procedūrą tenka kartoti labai dažai, kai kuriais atvejais teigiama, kad skutimasis turi būti atliekamas kasdien. Taigi, tai gali pareikalauti tikrai nemažai laiko (ir kantrybės), todėl palakiau rinktis priemones, kurios garantuotų kur kas ilgia išliekantį rezultatą. Taip pat svarbu ir tai, kad depiliacija būtų atliekama pakankamai greitai, todėl svarbu įvertinti, kam sugaišite mažiau laiko: pavyzdžiui, fotoepiliacija atliekama greičiau nei plaukelių šalinimas lazeriu, o depiliacija kremais arba epiliatoriumi truks trumpiau nei depiliacija vašku.

Galima atlikti  namuose

Dažnais atvejais svarbu ir tai, kad depiliaciją būtų galima atlikti namuose. Tokiais atvejais gali būti pasirenkami skutimosi peiliukai, depiliaciniai kremai, fotoepiliacija, epiliatoriai. Taip pat kartais yra pasiryžtama depiliaciją vašku atlikti namų sąlygomis, tačiau ne visada tai padaryti yra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Be to, savarankiškai atliekama depiliacija vašku ne visada yra atliekama taip kokybiškai, kaip kosmetologijos kabinete, nes tai reikalauja ne tik kruopštumo, bet taip pat ir tam tikrų įgūdžių.

Tikrai visais atvejais bus galima atrasti tokias depiliacijos priemones, kurios geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius, ir rezultatu netektų nusivilti. Pastaruoju metu vis dažniau nusprendžiama rinktis tam tikrus prietaisus, kurie padėtų atlikti depiliaciją namuose, ir čia gali puikiai pasiteisinti fotoepiliatoriai ar epiliatoriai. Fotoepiliacija yra gana nauja galimybė Lietuvoje, tačiau vis dažniau pastebima, kad tokia procedūra yra tikrai veiksminga, ir gali būti atliekama pakakamai greitai. Taigi, nieko nuostabaus, kad toks pasirinkimas vis labiau populiarėja. Išbandykite šią galimybę ir jūs – didelė tikimybė, kad nusivilti neteks.