Riebalų nusiurbimas – ko tikėtis?

Teigiamas savo išvaizdos vertinimas – viena iš sudėtinių kokybiško gyvenimo dalių. Jeigu jau kuris laikas kovojate su papildomu svoriu, kurio nepavyksta atsisakyti net ir tinkamai suderinus mitybą, atsisakius žalingų įpročių ir reguliariai sportuojant, galite kreiptis į plastinės chirurgijos specialistus, kurie padės išspręsti šią problemą. Šiame straipsnyje pateiksime viską, ką turite žinoti apie riebalų nusiurbimą.

Riebalų nusiurbimasRiebalų nusiurbimas – tai tokia plastinė operacija, kurios metu pašalinami poodiniai riebalai, deformuojantys natūralią ir akiai patrauklią kūno formą. Operacijos metu pašalinama nuo 200 ml iki 2l riebalų – net ir toks iš pažiūros nedidelis kiekis leidžia pastebėti teigiamus figūros pokyčius.

Bene dažniausiai renkamasi koreguoti kaklo, smakro, pilvo, šlaunų bei sėdmenų sritis.

Riebalų nusiurbimas gali būti atliktas naudojant tiek vietinę, tiek bendrąją anesteziją (pirmosios atveju, riebalai šalinami tik nedideliame plote). Operacijos trukmė priklauso nuo srities, kurią pasirenkate tobulėti, taigi ant operacinės stalo gali tekti gulėti valandą ar kelias.

Verta įsidėmėti, jog gijimo laikotarpis itin svarbus kokybiškam operacijos rezultatui. Po riebalų nusiurbimo teks nešioti specialius tvarstomuosius drabužius – korsetus, spaudžiamąsias kelnes, tvarsčius. Priklausomai nuo to, kiek riebalų ir kurioje kūno srityje šalinote, tvarsčius gali tekti nešioti nuo trijų savaičių iki pusantro mėnesio. Tiek pat laiko ant kūno matysite kraujosruvas, kurios laikui bėgant sumažės, kol galiausiai iš viso išnyks. Odos jautrumas turėtų visiškai sugrįžti praėjus pusei metų po atliktos procedūros.

Plika akimi rezultatus turėtumėte pamatyti iš karto (vėlgi, tai priklauso nuo to, kurią sritį ir kaip smarkiai tobulinate), tačiau galutinis efektas išryškės praėjus ketvirčiui metų.

Jeigu esate jautrus anestezijai, verta tikėtis tam tikro šalutinio efekto, silpnumo. Taip pat, normalus patinimas, tempimas, skausmas, kartais kraujavimas ar infekcijos.

Taigi, riebalų nusiurbimas – ganėtinai greitas būdas atsikratyti riebalų pertekliaus ir pradėti labiau mylėti savo kūną. Vis dėlto, turėkite omenyje, kad operacija gali sukelti nemažai nepatogumų, netgi skausmo. Tačiau, jeigu esate visiškai pasiryžusi dėl puikios išvaizdos ir pasitikėjimo savimi išaugimo padaryti viską, tai tikrai neturėtų būti problema.